Faqja Kryesore / Kosove / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A36792

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
TRUALL-pllac NE QENDER TE VITOMIRICES -PEJE (VITOMIRICE - PEJE - KOSOVE)

Postuar me: Premte, 18 Prill, 2014  23:00
Permiresuar me: Hene, 21 Korrik, 2014  11:56
Skadon me: Djele, 27 Korrik, 2014  23:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 17,000 €
 
URGJENT: Shes truallin me siperfaqe 5 ari (500m2) ne qender te Vitomirices - te Domi afer rruges kryesore Peje- Banje.
Trualli eshte prone shqipetare me dokumentacion te rregullt, qmimi 17'000 Euro.
Per me shume informata tel. 0037745250554 dhe 0038649178762
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.