Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Kerkoj miq

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Kosove | Prishtine | Gjilan | Prizren | Ferizaj | Mitrovice | Peje | Gjakove | Decan | Viti | Skenderaj | Dardana | Istog | Kacanik | Lipjan | Podujeve | Suhareke | Rahovec
Titulli
Djele, 08 Shtator, 2019
Kush don sonte jam vetem ne banese (Peje)

Shtune, 16 Mars, 2019
vetem per cifte qe din qka dojn (peja )

vetem per cifte qe din qka dojn (peja )

Marte, 12 Mars, 2019
Pershendetje per vizitoret e sinqert kerkoj; (peja city)

Djele, 10 Mars, 2019
Për cifte qe dojn mashkull te sigurt sekret dhe me provoj me cifte (peja)

Merkure, 06 Mars, 2019
Sekret shhhhhh (kosova) (ka foto)

Premte, 01 Shkurt, 2019
Zonja ju pressss (Peja) (ka foto)

Merkure, 02 Janar, 2019
vetem per ata vizitor te sinqert ju mirpres (peja-prishtina)

Shtune, 22 Dhjetor, 2018
persh per ato femra nga peja (peja )

Djele, 09 Dhjetor, 2018
kerkoj nje femer qe ka nevoj per shoqeri te sinqert dhe siguri (pejaaaa )

Merkure, 05 Dhjetor, 2018
pershe per ata vizitor te sinqert dhe serioz kerkoj : (pej)

Hene, 26 Nentor, 2018
I interesun ndokush ?

Premte, 23 Nentor, 2018
te Hanen do tjem ne Pej cifte femra ndonje bukurosh per gojore lajmrohuni

Premte, 07 Shtator, 2018
edhe 2 dit ne shengjin kerkoj ndonje mami apo qift qe dojn qef secret 100% (shengjin)

Hene, 27 Gusht, 2018
Njoftim per : sinqeritet (peja) (ka foto)

Djele, 26 Gusht, 2018
massage vetem per femra dhe cifte - serioz sekret me provoj dhe shum i paster ju mirpres (peja) (ka foto)

Shtune, 25 Gusht, 2018
massage vetem per femra dhe cifte serioz sekret me provoj (peja ) (ka foto)

Premte, 17 Gusht, 2018
massage vetem per femra pa mar parasysh mosha (pej) (ka foto)

Merkure, 15 Gusht, 2018
massage vetem per femra sekret 100% (peja ) (ka foto)

Marte, 14 Gusht, 2018
olive masage relax vetem per femra (peja) (ka foto)

Hene, 13 Gusht, 2018
Kerkoj masazh me happy end! (Peje)

Kerkoj masazh me happy end! (Peje)

Djele, 03 Qershor, 2018
Kerkoi mike (Pristin pej)

Merkure, 23 Maj, 2018
kerkoj shoqeri (peja) (ka foto)

Djele, 14 Janar, 2018
Pershendetje ka ndonje mami qe do knaqesi dhe sekret lajmrohu (Pej)