Faqja Kryesore / Kosove / Kerkoj Pune /

Postimi# A60605

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
fito 100$ per 24h (mitrovice)

Postuar me: Shtune, 25 Nentor, 2017  08:16
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  03:07
Skadon me: Hene, 05 Mars, 2018  08:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
e keni nje oferte per te fituar para. qka duhet te boni? klikoni linkun [vendoseni ne browser] dhe regjistrohuni. mandej filloni te fituar parat e juve me klikime te reklamat. ndoshta nuk besoni, por nese nuk e provoni nuk keni me fitu, e nese e provoni, mundeni me i hup 10 min. a ja vlen me provu? ai asht hapi i pare, i dyti, masi qe i boni 5 ose 10 $ me lajmrohni ne mail ju udhezoj per hapin tjeter. si te terheqni parate. mos hezitoni.
http://spymoney.club/5978641234709/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.