Faqja Kryesore / Kosove / Kerkoj Pune /

Postimi# A32407

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj pune si absolvent i informatikes (Mitrovice)

Postuar me: Enjte, 11 Prill, 2013  16:15
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  03:04
Skadon me: Shtune, 20 Korrik, 2013  16:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam absolvent i informatikes dhe kerkoj urgjentisht pune ne Mitrovice ose Prishtine.Pune mund te jete e cfaredoshme por do ishte mire te ishte ne lidhje me drejtimin tim.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.