Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A29899

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Sarande Ksamil, shes toke 30.110m2. Cmimi 70euro/m² (Sarande)

Postuar me: Djele, 02 Dhjetor, 2012  09:07
Permiresuar me: Premte, 08 Mars, 2013  16:50
Skadon me: Marte, 12 Mars, 2013  16:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 70 €
 
Zona/Rruga : ksamil

Shiten dy toka ne brege te detit zone e pare SARANDE, njera 3Ha(30 110m2) cmim 70euro m2 ne KSAMIL, dhe tjetra 70Ha(700 000m2) cmime 70euro m2 i diskutushem ne BERDENESH 5 minua nga qyteti SARANDES duke ikur per ne KSAMIL. Te dy truajet jane ne mundesi ndarje dhe me planestudim dhe te miratuar nga keshilli rregullimit te territorit(KRRTRSH), gjithashtu te zbardhura per leje ndertimi, dokumenta te regullta ne hipoteke dhe ne vende perfekte dhe elitare per zhvillim te komplekseve turistike.

NUMRI I POSHTEM ESHTE I VETE PRONARIT.

Cel; 00355685385592

Sold two lands in the southern Albaniancoast in Ksamil SARANDA , 3Ha one price 70euro m2, and the other land 70Ha 90euro m2. The two lands are in the mortgage documents and regular perfekt places.

Mob; 00355685385592
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.