Faqja Kryesore / Kosove / Sherbime / Te tjera

Postimi# A77480

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99%

Postuar me: Premte, 04 Tetor, 2019  11:21
Skadon me: Djele, 12 Janar, 2020  10:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cyanide kaliumi si pilula ashtu edhe pluhuri KCN 99,99%

Emri i Kompanisë: Marek Pharma
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
numri whatsapp: +1 (608) 620-3565
Faqja e internetit: http: //www.marekpharma.com/
ID wickr: marekpharma1

Ne jemi prodhues të ligjshëm dhe furnizues të besueshëm të Cianide të Kaliumit i cili është një përbërës kristalor i pangjyrë. Cianidi ynë i kaliumit është i njohur nga tregtarët e bizhuterive dhe shumë të tjerë për cilësinë dhe pastërtinë e tij ekstreme dhe të jashtëzakonshme të lartë gjithashtu prarimi kimik dhe vetitë buffing. Minierat tona të arit, sinteza organike dhe konsumatorët e elektrolizionit nuk janë shikuar diku tjetër dikur që kur testuan produktin tonë. Cianidi i kaliumit ofrohet në pluhur ose tabletë cilindrike. Shtë një përbërje inorganike me formulën KCN.

Kjo përbërje kristaline pa ngjyrë, e ngjashme në pamje me sheqerin, është shumë e tretshme në ujë. Shumica e KCN përdoret në minierat e arit, në sintezën organike dhe në elektrolizimin. Ne mund t'ju ofrojmë tre nota me ritme shumë të moderuara; KCN 90%, KCN 98% dhe KCN 99%. Na kontaktoni për më shumë detaje. Ne gjithashtu mund të pranojmë një sasi shumë të vogël për përdorim laboratori, siç janë 50-1,000 Gram. Ne mirëpresim porosinë tuaj. na kontaktoni në email: (marekpharma1@gmail.com)

Informatat e kontaktit

Emri i Kompanisë: Marek Pharma
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
numri whatsapp: +1 (608) 620-3565
Faqja e internetit: http: //www.marekpharma.com/
ID wickr: marekpharma1Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.