Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A32479

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shiten 2 apartamente ne Vlore, 2+1 dhe 3+1, 400 euro/m2. (Lagjia Lef Sallata)

Postuar me: Djele, 19 Maj, 2013  10:54
Permiresuar me: Merkure, 17 Korrik, 2013  11:58
Skadon me: Merkure, 24 Korrik, 2013  10:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 400 €
 
Shiten 2 apartamente ne Vlore tek ish-fabrika e orizit.

1 I organizuar ne 2+1 dhe njeri apartament ka strukture 3+1.

Apartamentet ndodhen ne lagjien Lef Sallata

ME BLERJEN E NJE APARTAMENTI OFROHET DHE NJE GARAZH, QE NDODHET NE PO TE NJEJTIN PALLAT ME SIP.15 M2 DHE QE JEPET ME CMIM TOTAL 4000 EURO.

NESE KERKONI VETEM NJE GARAZH, AI SHITET ME CMIM 7000 EURO.

Prane tij ndodhet teatri "Petro Marko", Universiteti "Pavaresia", supermarket "Conad" dhe disa shkolla 9-vjecare te cilat e bejne zonen teper te frekuentuar. Pallati ndodhet buze rruges Vlore-Skele.

Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.