Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Hene, 08 Korrik, 2019
OKAZION Apartament 2+1 (Rruga transballkanike) (ka foto)

 42,000 €
Djele, 17 Shkurt, 2019
OKAZION! (Vlore)

 57,500 €
Merkure, 16 Gusht, 2017
APARTAMENT 2+1+BLK Kati 2, 95 m² (Prane Gjykates Vlore Rruga Hajro Cakerri) (Vlore) (ka foto)

 600 €
Marte, 15 Gusht, 2017
Shitet Apartament 2+1 ne Vlore (Rruga 'Ali Demi " , Vlore)

 -
Premte, 11 Nentor, 2016
Apartament ne shitje-Kompleksi OSLO/Vlore OKAZION (Vlore) (ka foto)

 520 €
Hene, 31 Tetor, 2016
APARTAMENT PER SHITJE (Rr.Tasim Jonuzi, tek ish gjyqi i vjeter, VLORE ) (ka foto)

 76,400 €
Merkure, 12 Tetor, 2016
Shitet apartamet (Vlore, Rr.Transballkanike,prane Vip Saloti)

 5,300,000 LEK
Shitet apartamet (Vlore, Rr.Transballkanike,prane Vip Saloti)

 5,200,000 LEK
Merkure, 30 Shtator, 2015
Shitet apartament 2+1 (Vlore,Uji i ftohte,rruga 7 pallatet) (ka foto)

 78,000 €
Premte, 10 Korrik, 2015
Apartamenti eshte i kompozuar nga 2 dhoma gjumi,nje dhome ndenje/ngrenie,tualet ,ashensor .Apartamen (vlore)

 55,000 €
Premte, 10 Prill, 2015
Shitet (Vlore)

 40,000 €
Hene, 08 Dhjetor, 2014
Vlore, ne qender, shitet apartament 2+1, 103 M2, K.6. 400 euro/m2 (ka foto)

 -
Merkure, 01 Tetor, 2014
Shiten 5 hyrje prej 80m² ne Himare (Himare) (ka foto)

 37,000 €
Marte, 31 Dhjetor, 2013
Shtepi ne shitje (Vlore, Rruga Transballkanike)

 46 €
Merkure, 12 Qershor, 2013
Shes apartement 2+1 ne VLORE (VLORE) (ka foto)

 -
Djele, 19 Maj, 2013
Vlore, shitet ap. 2+1, 103 m2, kati 6, 400 euro.m2, lagjia Lef Sallata (ka foto)

 400 €
Shiten 2 apartamente ne Vlore, 2+1 dhe 3+1, 400 euro/m2. (Lagjia Lef Sallata) (ka foto)

 400 €
Hene, 18 Mars, 2013
Shitet apartament 109 m2 ne vlore 30 m larg detit (vlore, uji i ftohte) (ka foto)

 -
Djele, 20 Janar, 2013
Vlore shitet apartament ne qender te qytetit (Vlore qender ) (ka foto)

 45,000 €
Hene, 14 Janar, 2013
VLORE, 400 EURO/M2 Shitet apartament 2+1+BLK Kati 6, 104 m²/ + 23M2 VRD (Lagjia Lef Sallata) (ka foto)

 400 €
VLORE SHITET ME 400 EUR/M2 APARTAMENT 2+1+BLK Kati 6, 103 m² (Lagjia Lef Sallata) (ka foto)

 400 €
Shitet Apartament 2+1 Tek Kalaja Ne Vlore Me Cmim 450 Euro/m2. Me hipoteke (UJI I FTOHTE) (ka foto)

 450 €
Vlore - Okazion Apartament me 400 euro/m2 dhe garazh me 4000 euro/ Te dy ndodhen ne nje godine (Lagjia Lef Sallata) (ka foto)

 400 €
Hene, 31 Dhjetor, 2012
Toke (Shkoder)

 -
Shtune, 29 Dhjetor, 2012
shitet 2+1 ne vlore (stadiumi)

 46,000 €