Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A50337

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Profesionistst e Fushes se Gjelberimit (Elbasan)

Postuar me: Premte, 12 Gusht, 2016  20:49
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  04:49
Skadon me: Djele, 20 Nentor, 2016  19:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ne krenohemi me besueshmërinë tonë, një qasje miqësore dhe më e rëndësishmja, njohuritë tona të industrisë. Ne kemi vite përvojë pune për klientët të shumte tregtare dhe të brendshme.

Ne e dimë se kënaqësinë e konsumatorit është çelësi për biznesin, kështu që ne të siguruar standardet më të larta të punës në një normë shumë konkurrues dhe të arsyeshme.

Sherbimet qe ofrojme

Cdo gje qe nevojitet per kopshtin

Pastrim kopshti

Prerje krasitje dhe rregullim pemesh dhe bimeve dekorative

Shtrime tapeta bari natyrale

Mbjellje bime dekorative dhe lule te ndryshme

Bejme gardhe druri dekorative

Si dhe shume gjera te tjera

Kuotat e lira dhe këshilla për të gjitha nevojat tuaja te kopshtarisë

Cel. 0693500423 & 0675451324 & 0693500423Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.