Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A77023

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj femer per sex vetem CH.DE.FR.23 vjeqe deri 65 vjeqe 100 % sekret te martuara dhe vejushka (Ch)

Postuar me: Marte, 17 Shtator, 2019  20:43
Permiresuar me: Marte, 17 Shtator, 2019  20:44
Skadon me: Enjte, 26 Dhjetor, 2019  19:43
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Jam mashkull 45 vjeq i martuar jetoj ne CH qe 29 vite .kerkoj nje femer per qaste intime qe nuk do te hym ne jetet private te njeri tjetrit nuk jam ndoj laper por jam njeri i pjekur qe mbaj secretin vetem per vete . me pelqen sexi kerkoj femer apo grua te martuar mosha te jet nga 23 vjeqe e deri ne 65 vjeqe mundesisht grat e martuara qe kan deshir vetem per sex jam i sinqert 100 % vetem ti dhe un 100 % secret ju mirpress..
+4176 802 30 42 mund te shkrua i ni wiber ose wotzapVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB