Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A75671

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj femer per sex nga 23 vjeqe deri 65 vjeqe 100 % sekret te martuara dhe vejushka (Ch)

Postuar me: Merkure, 31 Korrik, 2019  22:21
Permiresuar me: Enjte, 01 Gusht, 2019  09:31
Skadon me: Premte, 08 Nentor, 2019  21:21
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Jam 47 vjeq i martuar jetoj ne CH qe 29 vite .kerkoj nje femer per qaste intime qe nuk do te hym ne jetet private te njeri tjetrit me pelqen sexi dhe besoj se mund edhe ti ndihmojm njeri tjtrit ne raste kerkoj femer apo grua te martuar mosha te jet nga 23 vjeqe e deri ne 65 vjeqe mundesisht grat e martuara qe kan deshir vetem per sex jam i sinqert dhe 100 % secret vetem ti dhe un dhe zotin deshmitar deri me 14 ,08 jam ne kosov per pushime ju mirpress..
+4176 802 30 42 mund te shkrua i ni wiber ose wotzapVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB