Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A75585

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Nje zonjë per sex, me pagese

Postuar me: Hene, 29 Korrik, 2019  13:07
Skadon me: Merkure, 06 Nentor, 2019  12:07
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkoj nje zonje te edukuar dhe shume te sinqerte per nje lidhje afatgjate per miqesi dhe sex.
me kusht qe zonja me qene e edukuar, shume e sinqerte dhe shume diskret.

Lidhjen e bejme me marrveshje, me pagese ne qdo takim apo me ndonje dhurata qe vlen sa disa pages mujore

Jam intelektual dhe njeri i edukuar.
Kam jetuar 10 vite ne londer dhe tash e kam krijuar biznesin timVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.