Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A58277

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj nje mike (Kosove)

Postuar me: Merkure, 19 Korrik, 2017  10:22
Skadon me: Premte, 27 Tetor, 2017  10:22
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkoj nje femer te sinqerte per miqesi, muhabet kumunikim dhe sex. Me pelqejne femrat e sinqerte qe jane inteligjente dine te komunikojme dhe bejne sex. Por me kusht qe femra me qene e paster, shume e sinqerte dhe korrekte ne raport me mashkullin dhe shume DISKRETE. Nese nuk I ke keto tipare mos u lajmro.
Besoj se sex qe do te ofroje une ne bashkveprim me partneren do te jete fantastic, I pa harruar dhe teper I nxehte dhe romantic.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.