Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A41321

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
DESHIROJ VAJZA , STUDENTE OSE GRA MARTUME PER SEKS SEKRET DHE JU NDIMOJ FINACIARISHT NJE KOHE GJAT (GJILAN)

Postuar me: Hene, 29 Dhjetor, 2014  22:48
Permiresuar me: Marte, 23 Qershor, 2015  03:45
Skadon me: Merkure, 08 Prill, 2015  23:48
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
JAM 32 VJEQAR DHE JETOJ NE CANADA TORONTO DHE AMERIKE MIAMI FLORIDA.
KAM BUSINESS TIMIN FIRMEN TIME DHE JAM BUSINESS MAN ME DY NENSHTETSIA, UDHTOJ SHUM POR JAM I VETMUAR, SHPESH VI EDHE NE KOSOVE SEPSE ME LIDH BUZNESI.
KERKOJE VAJZA, GRUA MARTUME OSE VAJZA PER LIDHJE ROMANTIKE LIDHJE SEKSUALE OSE FEMER NE JETEN TIME SEKRETE. DO TE PAGUAJ NE GJDO TAKIM PREJ 3O0 EURO DERI 900 EURO OSE DO TJU PAGUAJ JAVOREN PREJ 1200 EURO DERI 2000 EURO OSE MUJOREN DO TJU PAGUAJ PREJ 2500 EURO DERI 4000 EURO, HOTELI SUHQIMI SI EDHE GARDEROB PLUS PUSHIME VERORE OSE DIMRORE SI BONUS, PO ASHTU MUJ EDHE TJU RREGULLOJ
DOKUMENA APO VIZE PUNE NE AMERIK OSE KANADA TE JETEONI PUNONI NORMAL QE DO TJU NDREQI EDHE JETEN E JUAJ.
VAJZA GRA MARTUAR APO STUDENTE ME KONTAKTONI NESE JENI INTERESUAR SEPSE KOHA ESHTE E LIMITUAR DHE GJDO GJE DO TE JETE SEKRET GJITHMON,
VETEM VAJZA SERIOZE TE LAJMROHEN KUR TE LAJMROHENI NESE JENI INTERESUAR SHKRUANI NUMRIN E MOBILIT JUAJ.
NESE NUK JENI SERIOZE MOS HUPNI KOHEN VETES SEPSE NUK DO PERGJIGJEM
PRES KONTAKTE VETEM VETEM SERIOZE
JU PERSHENDES
FELIX DENI
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.