Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A37914

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj ni vajz te re

Postuar me: Hene, 14 Prill, 2014  16:46
Permiresuar me: Enjte, 07 Maj, 2015  17:26
Skadon me: Merkure, 23 Korrik, 2014  16:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkoj ni vajz te re, prej 18-25 vjet qe asht e interesuar me provu dicka te re ne seks. Dicka qe ska provu me ndonje djal tjeter per shkak te kompleksev te cilitdo prej partnerve. Ckado qe kishe dasht me ba me propozo dhe jam I hapur. Seks ****, ngrenje te spermes, seks me nje k.. te plastikes dhe nje te vertet ne te njejten koh etj. Me nje fjal seks pa obligime e pa komplekse, mi knaq deshirat e verteta seksuale qe me tjeterkond ke pas marre ose frike mi shpreh. Jom 26 vjec I punesuarVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.