Faqja Kryesore / Kosove / Takime / Kerkoj miq

Postimi# A34634

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj qifte te moshuara 45-65 vjet (Prishtine)

Postuar me: Merkure, 11 Dhjetor, 2013  13:10
Permiresuar me: Hene, 17 Mars, 2014  14:12
Skadon me: Premte, 21 Mars, 2014  13:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam mashkull 52 vjet, gruaja me ka vdekur qe 1 vjet, jam i kulturuar, modern. Kerkoj çifte te moshuara prej 45 deri 65 vjet per sex ne treshe, ose te rastet kur burri eshte impotent (nuk mund te bej sex). Çifti te jete i shendoshe, i paster dhe diskret 100%.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.