Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A32428

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Garsonjera ne Emshir (te Hotel Nartel) (Emshir(ne kompleksin e Hotel Nartel))

Postuar me: Hene, 15 Korrik, 2013  17:11
Permiresuar me: Enjte, 17 Tetor, 2013  22:16
Skadon me: Merkure, 23 Tetor, 2013  17:11
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shitet Banesa 40.55m². Banesa gjendet në Lagjën Emshir - Banesat e Nartelit (Hotel Nartel). Banesa posedon: Sallon, Kuzhine, Korridor, Banjo, Ballkon. Uje 24 ore, lift, parking, mirëmbajtje dhe sigurim (banesat dhe parkingu jane te siguruara 24 ore). Banesa gjendet në katin e VII-të. Banesa gjithashtu posedon edhe nje bodrum me siperfaqe prej 7m2. Bodrumi hyn ne qmim te baneses. Çmimi i volitshëm. Për informata shtesë ju lutem na kontaktoni.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.