Faqja Kryesore / Kosove / Shtepi ne shitje / Shes garsoniere

Postimi# A29427

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Grasonjera ne Prishtine (Emshir)

Postuar me: Enjte, 08 Gusht, 2013  21:44
Permiresuar me: Djele, 10 Nentor, 2013  11:58
Skadon me: Shtune, 16 Nentor, 2013  20:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 36,500 €
 
Shitet Urgjent Banesa 40.55m².
Banesa gjendet në Lagjën Emshir - Banesat e Nartelit (Hotel Nartel).
Banesa ka kete renditje:
Sallon,
Kuzhine,
Korridor,
Banjo,
Ballkon.

Uje 24 ore, lift, parking, mirëmbajtje dhe sigurim (banesat dhe parkingu jane te siguruara 24 ore).

Banesa gjendet në katin e VII-të.

Banesa posedon edhe nje bodrum me siperfaqe prej 6m2. Bodrumi perfshihet ne qmimin e baneses. Qmimi eshte i diskutueshem.

Për informata shtesë ju lutem na kontaktoni.


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.