Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / oferta te tjera pune

Postimi# A34990

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apliko për Migrim për në Kanada-pa pagesë (Ulpiane)

Postuar me: Premte, 27 Shtator, 2013  17:40
Permiresuar me: Hene, 30 Dhjetor, 2013  11:57
Skadon me: Djele, 05 Janar, 2014  16:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Të ndëruar klient/e tani pranë Agjencionit “PROMOKOS“ mund të aplikoni pa pagesë dhe ta provoni fatin për ata që dëshirojnë të aplikojnë për:
- Qëndrim të përhershëm,
– Punësim dhe
– Studimë në Kanada
vizito:
www.promokos.infoVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.