Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / informatike - telecom

Postimi# A57332

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ATTMobile shop center

Postuar me: Djele, 04 Qershor, 2017  23:13
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:52
Skadon me: Marte, 12 Shtator, 2017  23:13
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
kemi nevoj per shitese femer dhe nje serviser mashkull per servisim te telefonave mobil mosha max serviser 25vjec shitesja max 30vjec sigurojm edhe vendbanimin per me teper ju lutemi na kontaktoni email xhevikom@gmail.com viber whatsapp +38970437202 i mirepresim ofertat tuajaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.