Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / informatike - telecom

Postimi# A44083

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Programues Java (Tirane (Albania))

Postuar me: Marte, 09 Qershor, 2015  13:04
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:51
Skadon me: Enjte, 17 Shtator, 2015  13:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Spazio Eventi Albania me zyra ne Tirane, kerkon Programues JAVA (Junior dhe Senior).
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr 00355692031326
Ose te na dergojne CV ne: info@spazioeventi.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.