Faqja Kryesore / Kosove / Oferta pune / informatike - telecom

Postimi# A34053

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Pune nga shtepia, Online (Kosove & Shqiperi)

Postuar me: Djele, 21 Korrik, 2013  12:42
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  01:50
Skadon me: Marte, 29 Tetor, 2013  11:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ofrohet vend pune nga shtepia. Per ata qe deshirojne te kene disa para ekstra fare lehte mund te fillojne menjehere te punojne. Paguheni per te pare faqe interneti. Ne linqet qe do te klikoni do ju hapet nje faqe me 4 figura tek e cila duhet te klikoni macen dhe pas disa sekondash mund te hapni faqet e tjera dhe ne kete menyre llogaria juaj do te shtohet. Nuk mbaron ketu!! Pasi te keni krijuar llogarine tuaj mund te regjistrohen edhe miqte tuaj me linkun tuaj dhe duke klikuar se bashku me miqte tuaj perqindja e fitimit ju shtohet edhe juve nga miqte. Dhe per ata qe deshirojne fitime me te medha mund te behen anetare premium duke i dyfishuar fitimet e tyre.

Detyrat/Pergjegjësitë
Paguheni per te pare faqe interneti. Ne linqet qe do te klikoni do ju hapet nje faqe me 4 figura tek e cila duhet te klikoni macen dhe pas disa sekondash mund te hapni faqet e tjera dhe ne kete menyre llogaria juaj do te shtohet. Nuk mbaron ketu!! Pasi te keni krijuar llogarine tuaj mund te regjistrohen edhe miqte tuaj me linkun tuaj dhe duke klikuar se bashku me miqte tuaj perqindja e fitimit ju shtohet edhe juve nga miqte.

Per tu rregjistuar dhe te filloni punen tuaj:
http://www.clixsense.com/?4243670Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.