Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A46759

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
toke ne shitje (Veliqote. Tepelene)

Postuar me: Hene, 28 Dhjetor, 2015  18:46
Skadon me: Merkure, 06 Prill, 2016  19:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3 €
 
Pershendetje. Shes nje toke me fshatin Veliqot te Tepelenes. Toka esht reth 4 dylym. Toka mund te perdoret per shtepi per bllok pemesh dhe shum gjera te tjera. E shes per faleminderitarsye sepse nuk jetoj aty. Faleminderit. 068 20 80 405Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.