Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes vila ose shtepi

Postimi# A59159

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shitet Shtepi 2kateshe Fushe Mamurras 560m2

Postuar me: Djele, 03 Shtator, 2017  21:57
Skadon me: Marte, 12 Dhjetor, 2017  20:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 90,000 €
 
Shitet shtepi 2 kateshe fushe mamurras..kati pare 80m2,kati dyte 80m2,,oborr 300m..100m magazine..toke 3300 m,45rrenje ullinj dhe vresht… cel 0682591009 0685514576.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.