Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A58619

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Toke ne shitje tek Gjiri i Lalzit (Gjiri i Lalzit, Durres)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:46
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 130,000 €
 
Shitet toke ne plazhin e Gjirit te Lalzit. Toka ka siperfaqe 3700m2 dhe eshte me dokumentacion te rregullt. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem per investime ne ndertim.

AN050817-01
http://homeplus.al/property/toke-ne-shitje-tek-gjiri-i-lalzit/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.