Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A31913

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes toke (Xhafzotaj)

Postuar me: Hene, 18 Mars, 2013  19:31
Permiresuar me: Enjte, 20 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Merkure, 26 Qershor, 2013  20:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 30 €
 
Shes toke truall me siperfaqe 2500 meter katror ne Xhafzotaj, parcela e dyte perballe TRUMPH-it. Ka korent trefazor dhe uje. Shitet edhe e ndare. Cmimi eshte 30 euro per meter katror (i negociueshem). Telefon: 0672239090.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.