Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A31055

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shes toke (bish pall)

Postuar me: Premte, 08 Shkurt, 2013  14:10
Permiresuar me: Hene, 13 Maj, 2013  11:59
Skadon me: Djele, 19 Maj, 2013  15:10
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
toka eshte me tapi te rregull me siperfaqe 7000m2,ndodhet midis plazhin rinia e autostrades durres tirane ,mund te perdoret per ndertim dhe buqesiVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.