Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A30638

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes toke 1000mt2 (Maminas)

Postuar me: Merkure, 16 Janar, 2013  11:31
Permiresuar me: Shtune, 20 Prill, 2013  11:59
Skadon me: Premte, 26 Prill, 2013  19:31
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes toke 1000 mt2 Ne Maminas, 44x23 Toka ndodhet perball restorant Giardino. Eshte e rrethuar. Ka edhe nje pus. Gjithshtu jane edhe themelet te punuara sipas standarteve italiane. Shitet me nje cmim te arsyeshem per probleme pereonale. Dokumenta te rregullta. Nr tel+393272306189 dergoni nje sms dhe do t ju kontaktoj personalisht.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.