Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes troje/toke bujqesore

Postimi# A29772

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
toke bujqesore (bishti i kamzes, qerret)

Postuar me: Enjte, 22 Nentor, 2012  09:52
Permiresuar me: Djele, 24 Shkurt, 2013  15:00
Skadon me: Shtune, 02 Mars, 2013  16:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 30,000 €
 
ofroj ne shitje 5 dylym TOKE me permasa 22m gjeresi dhe 227m gjatesi.
eshte e pershtatshme per shtepi, toke bujqesore ose bisnes.
eshte afer autostrades se re qe te con per 5 minuta me makine ne det ne veri te durresit. toka ka rrugen kryesore te asfaltit rreth 200m larg.
te interesuarit mund te kontaktojne ne kete numer tel. 07790121712 me prefiks angli, 0044, ose mund te kontaktoni ne email mimozahoxhara@yahoo.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.