Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Postimi# A63554

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE (Plazh, Durres)

Postuar me: Premte, 11 Maj, 2018  16:15
Permiresuar me: Shtune, 19 Maj, 2018  11:17
Skadon me: Djele, 19 Gusht, 2018  16:15
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 450 €
 
SUPER OKAZION
SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE
Koordinatat ne google maps 41.309262,19.4865977
Me siperfaqe totale 78.1m²,
Kati 6 Teknik ose kati I peste i banimit.
Apartamenti ndodhet ne Durres , Lagjia 13 Plazh, prane karburant Gega, me dalje ne rruge kryesore.
Pallati ndertuar me parametra bashkekohore, shume prane brgut te detit.
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem duke iu referuar dhe zones ne te cilen ndodhet.
CMIMI 450 EURO/M²

Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni ne:
CEL: 0682084735
MAIL: imobiliare@pespagroup.com
"


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.