Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1

Shes apartament/ banese 2+1

 
Kerko
  Cmimi: te   Vendodhja:
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 07 Nentor, 2019
Shitet apartament 2+1Gjiri Lalzit 64500 euro (Gjiri Lalzit) (ka foto)

 64,500 €
Marte, 05 Nentor, 2019
Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 103 m² 82.000 Euro (Vollga) (Vollga) (ka foto)

 82,000 €
Djele, 15 Shtator, 2019
OKAZION!!!Apartament 2+1, 80 m2 Shitet per 36000Euro Tel. 0692932825 (Plazhi Iliria) (ka foto)

 36,000 €
Enjte, 22 Gusht, 2019
Shitet Apartament 2+1 (Shkembi i Kavajes) (ka foto)

 89,000 €
Merkure, 16 Janar, 2019
Shitet apartament 2+1 ne Durres! (Shkembi i Kavajes) (ka foto)

 35,000 €
Marte, 11 Dhjetor, 2018
Shitet apartament te Gjiri i Lalezit ! (Gjiri i Lalezit) (ka foto)

 130,000 €
Premte, 11 Maj, 2018
SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE (Plazh, Durres)

 450 €
SHITET APARTAMENT (Plazhi plepa) (ka foto)

 320 €
Premte, 04 Gusht, 2017
SHes shtepi private ne rrushbull te durresit (rrushbull mulliri bullgarit) (ka foto)

 33,000 €
Marte, 06 Qershor, 2017
SHITET,Shtepi private nje katshe ne Rrashbull te D... (rrashbull durres,<mullini bullgarit>) (ka foto)

 39,500 €
Marte, 11 Prill, 2017
Shes shtepi private nje katshe<mulliri bullgarit>RRashbul Durres (<mulliri bullgarit>RRashbul Durres) (ka foto)

 39,500 €
Shes shtepi private nje katshe<mulliri bullgarit>RRashbul Durres (<mulliri bullgarit>RRashbul Durres) (ka foto)

 39,500 €
Premte, 10 Mars, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem,<okazion> (Mullini bullgarit rrashbull Durres) (ka foto)

 39,500 €
Merkure, 25 Janar, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem ,<okazion> (RRushbull mulliri bullgarit DURRES) (ka foto)

 39,500 €
Hene, 16 Janar, 2017
SHes shtepin me cmim shum te arsyshem dhe te leverdisshem (l mulliri bulgarit rrushbull durres) (ka foto)

 40,000 €
Shtune, 04 Qershor, 2016
shes apartament te komlet mobiluar dhe me hipoteke. (mbrapa ish-URT)

 75,000 €
Merkure, 25 Maj, 2016
shes Apartament ne Durres (Plazhi hekurudha) (ka foto)

 30 €
Hene, 04 Prill, 2016
okazion (Tek stadiumi)

 40 €
Premte, 18 Mars, 2016
SHES 2 HYRJE TE PA PERFUNDUARA 80m2 +120m2 NE DURRES 360 euro m2 (Tek spitali) (ka foto)

 360 €
Hene, 25 Janar, 2016
Shitet Apartament 2+1 (Tek ish Rajoni i Policise Durres) (ka foto)

 45 €
Enjte, 07 Janar, 2016
SHITET APARTAMENT (Prane Bashkise Durres) (ka foto)

 -
Enjte, 19 Nentor, 2015
SHES SHTEPI (KATUND I RI DURRES)

 50,000 €
Merkure, 11 Nentor, 2015
blej apartament (te stadiumi ose brenda qendres se du)

 40,000 €
Enjte, 30 Prill, 2015
Shes Apartament ne Durres (Lungomare ne Plazh) (ka foto)

 30,000 €
Okazion-Shiten apartamente me hipoteke 1+1 dhe 2+1 (Shkembi i Kavajes) (ka foto)

 500 €