Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A32475

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Prane Shkembit te Kavajes, shiten 2 ap. 1+1, me hipoteke

Postuar me: Djele, 19 Maj, 2013  10:55
Permiresuar me: Merkure, 17 Korrik, 2013  11:58
Skadon me: Merkure, 24 Korrik, 2013  10:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Durres:Shiten Apartamente 1+1

-Shiten apartamentet ne zonen e Shkembit te Kavajes, prane Restorant Benilva.

Apartament me siperfaqe prej 66 m2 ne katin e pare te banimit, ne gjendje shume te mire dhe me pamje nga superstrada Durres - Kavaje.

Apartament me siperfaqe 75 m2 ne katin e katert te banimit ne gjendje shume te mire dhe me pamje nga superstrada Durres - Kavaje.

Per me shume informacion kontaktoni:


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.