Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 1+1

Postimi# A30145

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartamente 1+1 ke Shkembi i Kavajes, Durres. (Shkembi i Kavajes)

Postuar me: Djele, 05 Janar, 2014  12:05
Permiresuar me: Hene, 16 Maj, 2016  19:27
Skadon me: Marte, 15 Prill, 2014  13:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 30,000 €
 
Shiten apartamente 1+1 te reja, 60 deri 65 m2, me 1 ose 2 ballkone, ne nje nga godinat me cilesore te Shkembi i Kavajes, buze aksit kryesor Durres-Rrogozhine, shume afer pistes se Hotel Bleart, 100m nga plazhi. Apartamentet ndodhen ne katin e 1re (siper dyqaneve). Godina eshte e perfunduar ketu e 3 vjet, por apartamentet jane fare te reja. Te gjitha apartamentet jane te hipotekuara me certifikata pronesie te rregullta. Cmimi 550€/m2. Ndoshta kriteri me serioz per blerjen e nje apartamenti, por qe pothuajse asnjehere nuk merret parasysh nga bleresit, ai i statikes dhe dinamikes te struktures, eshte i garantuar. Ndertuesi ka mbajtur vete apartament dhe jeton ne kete godine...

kontakt:

email: julius_nordlead@yahoo.com

Tel. fiks : +35542369752
Cel. : +355694034481Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.