Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A28927

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Magazine me qera (Rashbull)

Postuar me: Hene, 01 Tetor, 2012  01:40
Permiresuar me: Enjte, 03 Janar, 2013  12:00
Skadon me: Merkure, 09 Janar, 2013  07:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 40,000 LEK
 
Jepet me qera magazine ne Durres rruga nacionale Shijak-Durres km 5 Rashbull, sip 185 m 2 cmim shume i arsyeshem, Ambjent shume i sigurt , energia dhe uji te perfshira ne cmim.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.