Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A58676

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Qera vjetore apartament 2+1 në Durres Plazh . (Plazhi hekurudha)

Postuar me: Enjte, 10 Gusht, 2017  23:01
Permiresuar me: Djele, 17 Shtator, 2017  17:03
Skadon me: Shtune, 18 Nentor, 2017  22:01
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 200 €
 
Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh .
Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 banjo, një ballkon dhe një box auto në garazhin e katit nën tokë.Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim te një pallati 7 katësh me sip 105 m2.
Sqarime mbi Apartamentin:
Gjendet 100 m afër detit në rrugen kryesore të plazhit SH4 në një zonë të preferuar nga pushuesit në sezonin e verës dhe e populluar gjate gjithe vitit me shërbime, shkolla publike dhe jo publike ,banka të ndryshme,farmaci,postë,urgjencë ,sherbim urban...
Uje i marrë nga rrjeti 24 ore.Dhome ndënje me hapësire dhe dritë e pozicionuar nga lindja dhe me dalje në ballkon, dhoma martesore me hapësire dhe banjo,dhoma e femijëve me banjo ,dritë dhe e një pozicioni të veçantë.
Çmimi i apartamentit 200€ dhe i garazhit 20€ mujore.Jepen me qera dhe te ndare.
Per informacion cell.00355698576608. 00393343977406

Ju lutemi shikoni fotot ne linkin me poshte

http://www.flickr.com/photos/86747668@N02/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.