Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A49128

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
jepet me qera verore .ose per te gjithe vitn. (Shkembi i Kavajes)

Postuar me: Merkure, 15 Qershor, 2016  12:42
Skadon me: Premte, 23 Shtator, 2016  12:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 15 €
 
jepet me qera apartament ne golem.300m.larg..detit...per te gjithe vitin ..ka dy dhoma guzhine bagno .e.mobiluar mire lavatrice..etj..cmimi 110 euro ne muaj..ose ..jepet me qera verore per plazh cmimi 15 euro dita ..ka autibuze urbane cdo 39 minuta per durres dhe kavaje ..po spate makine...ka dy dhmka gjumi .nje dhome ka krevate dopje per cifte tjetra ka dy krevate tekje...per femije e te rritur .ka guzhine e madhe ..ballkon pamje nga deti..etj..per rezervime telefon.068 25 43.798...0039.329..58..76..410....emeil.bledar2012@hotmail.itVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.