Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A49056

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qera - Ideal per pushime familjare (Golem - Afer Adriatik 2 Hotel )

Postuar me: Djele, 12 Qershor, 2016  19:35
Skadon me: Marte, 20 Shtator, 2016  19:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 30 €
 

Jepet me qera apartament 2+1 ne Golem Durres ( Afer Adriatik 2) - I Mobiluar dhe me ajer te kondicionuar ne cdo dhome, ka 3 ballkone ( 2 me pamje nga deti dhe nje me pamje anesore - Apartamenti ofron kushte ideale per pushime te qeta familjare si dhe eshte i pajisur me ashensor. Per me teper informacion me kontaktoni ne 00447533916644 (viber) ose email pushimefamiljare@hotmail.com ( Deri ne daten 20 Qershor eshte I zene si dhe nga data 7-16 Gusht te konfirmuara)
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.