Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A48941

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
jepet me qera apartament ne golem (Shkembi i Kavajes)

Postuar me: Marte, 07 Qershor, 2016  10:14
Permiresuar me: Marte, 07 Qershor, 2016  10:20
Skadon me: Enjte, 15 Shtator, 2016  10:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 110 €
 
jepet me qera ..per te gjithe vitin ....apartament i ri ne golem 300m larg detit ..banesa ka dy dhoma gjumi ..guzhine bagno ballkon ....apartamenti eshte i mobiluar ..pamje nga deti....nje dhome ka krevate dopje per cifte ...kurse dhoma tjeter ka 2 krevate tekje per femije ose te rritur....cmimi 110euro ne muaj....ose me qera verore per pushime ne plazh..15euro dita .vendi i qete familjare .ka cdo 30 minuta autobuze per durres dhe kavaje po spate makine ........per prenotime telefon..068 25 43 798 ......0039 329 58 76 410..emeil...bledar2012@hotmail.it..............bledi.....Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.