Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A46722

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet me qera apartament 100 m² prane qendres se ...

Postuar me: Shtune, 26 Dhjetor, 2015  13:03
Skadon me: Hene, 04 Prill, 2016  14:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 190 LEK
 
Jepet me qera apartament 100 m² prane qendres se Durresit. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi + dhome ndenje/guzhine + banjo + ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte dhe eshte i mobiluar.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin 0696620687
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.