Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A42572

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jap banesa me qera (Golem)

Postuar me: Shtune, 21 Mars, 2015  19:49
Permiresuar me: Premte, 03 Korrik, 2015  12:58
Skadon me: Hene, 29 Qershor, 2015  20:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Zona/Rruga : Golem

Japim dhoma me qera 40m2. Rruga "Detit" prane policise Golem dhe rrethrrotullimit. Cmimi i diskutueshem. Ofrojme ambjente gatimi, pamje nga deti, frigorifer, kondicioner, TV, wii-fi, bar restorant dhe sherbime te tjera.
Na kontaktoni ne nr. 0692288199

Tel. : 0692288199Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.