Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A33068

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shtepi per pushime (Shkembi i Kavajes)

Postuar me: Djele, 19 Maj, 2013  22:00
Permiresuar me: Merkure, 21 Gusht, 2013  11:58
Skadon me: Marte, 27 Gusht, 2013  22:00
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Jepet me qira shtepia prane shkembit te Kavajes
Ambjent shume i pershtatshe per pushime
Plashi eshte vetem 30m larg
security 24/7
Shtepia eshte e pajisur me te gjitha pajisjet,
Guzhina.frigoriferi,televisor,soba me korent,lavatricja.e te tjera
Kopshte per te luajtur femijet
Dhome gjumi e kompletur,kurse dhoma tjeter me 2 krevat per femije ose te ritur
Peshini ngjitur me pallatin
Dyqanet jane ne katin e pare,dhe shume dyqne jane reth e rotull
Per me shume interesim merni Altini ne tel 68-301-3084Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.