Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A32748

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
JEPET ME QERA LOKAL DHE SHTEPI (2+1) DURRES-PLAZH (Plazhi Iliria)

Postuar me: Djele, 28 Shkurt, 2016  10:46
Permiresuar me: Djele, 28 Shkurt, 2016  10:49
Skadon me: Marte, 07 Qershor, 2016  11:46
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Jepet me qera nje lokal dhe shtepi (2+1) ne Durres -plazh .Lokali edhe shtepia jane te arreduar ,vendodhja e te cileve eshte buze detit ,afer ''Pista Kosova'' me nje pamje te mrekullushme nga deti.Per informacione kontaktoni ne numrin e meposhtme 00393297903623Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.