Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A31840

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet shtepi me qera. (LAGJJIA 1 RRUGA TAULANTJA)

Postuar me: Enjte, 14 Mars, 2013  16:28
Permiresuar me: Djele, 16 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Shtune, 22 Qershor, 2013  17:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 250 €
 
Jepet shtepi me qera. 2+1 .110 m2 e mobiluar.pallat i ri mes pasticerise Cialda dhe lokalit dy kitarrat. CMIMI 250 EURO NE MUAJ. NR CEL 0692413419Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.