Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A30738

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Durres, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² (Rruga Bashkimi)

Postuar me: Merkure, 14 Gusht, 2019  01:23
Skadon me: Premte, 22 Nentor, 2019  00:23
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 190
 
Jepet me qera apartament 100 m² prane qendres se Durresit. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi + dhome ndenje/guzhine + banjo + ballkon. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte dhe eshte i mobiluar.
Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin 0696620687Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.