Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Vetura

Postimi# A31729

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Audi A6 2.5 TDI 2000 4 x 4 (pogradec)

Postuar me: Shtune, 09 Mars, 2013  13:52
Permiresuar me: Marte, 11 Qershor, 2013  11:59
Skadon me: Hene, 17 Qershor, 2013  14:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi : 5,500€
 

 

Audi A6.quattro 4x4. 2.5 TDI, [me i te kuqe] viti prodhimit 2000 i sapo ardhur nga Gjermania,185000 kilometra,ngjyra gri metalizato, full option ..sensor parkimi,feneret ksenon dhe fener mjegulle, disqe alumini rreze 17 , ESP, 6 aierbeg, frenat ABS,salloni lekur ngjyre blu e erret, sedilet me rregullim elektrik dhe me ngrohje.. klima automatik, kamjo tip tronik,xhama elekrik, pasqyra elekrike, i perdorur vetem nga nje person ne Gjermani, te gjitha shebimet e kryera te audi, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, ardhur ne shqiperi ne 10 shkurt 2013, me dogan te paguar + siguracin, shum ekonomik,asnje lloj sherbimi nuk do ,. cmimi 5500 euro... i diskutushem... 0695301503Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.