Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi ne shitje / Shes dyqane e lokale

Shes dyqane e lokale

 
Kerko
  Cmimi: te
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Marte, 16 Prill, 2013
Jap me qera GJELLETORE ne kompleksin turistik ALB-GOLEM (Tirane)

 -
Enjte, 14 Shkurt, 2013
shes trull (zhabjak (kavaje))

 -
Shtune, 01 Dhjetor, 2012
Shitje objekti (dyqan) me truall (Rrogozhine, tek stacioni i trrenit)

 -
Shes dyqan me tapi trruli dhe me tapi objekti. (Rrogozhine, tek stacioni i trrenit)

 -