Faqja Kryesore / Shqiperi / Per pushime / Hotele

Postimi# A26396

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Saint George Hotel - Plazhi Divjake (Plazhi Divjake)

Postuar me: Djele, 13 Maj, 2012  13:34
Permiresuar me: Marte, 07 Maj, 2013  11:59
Skadon me: Hene, 13 Maj, 2013  20:34
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Saint George Hotel ju ofron apartamente komode me pajisje bashkohore.

Ne zemer te plazhit te Divjakes, i pozicionuar fare prane reres dhe detit, Hotel Saint George eshte ideali per pushimet tuaj.

Apartament me banjo, guzhine, ballkon dhe dhome komode. Apartamente me pamja nga deti dhe pylli i Divjakes.

Roof Bar-Cafe me pamje nga deti dhe pylli i Divjakes ofron momente relaksi ne pushimet tuaja.

Per me shume informacione mund te vizitoni faqen tone te internetit www.saintgeorge.al

Kontakto

Mund te na kontaktoni ne numrat e celularit:

+355 68 222 111 2
+355 68 246 099 9
Ose, ne adresen e emailit: info@saintgeorge.al
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.