Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A47228

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHESË MAKINA AKULLORE MARKA “CARPIGIANI” (Lagja Teqe (Clirimi))

Postuar me: Enjte, 16 Qershor, 2016  12:21
Skadon me: Shtune, 24 Shtator, 2016  12:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Shes një makinë qe prodhon akullore dhe një aparat pastorizator “CARPIGIANI”
MAKINA TE PA PERDORURA NE SHQIPERI!!!
Shes këto MAKINA sepse jam në migracion dhe nuk kam mundesi tI perdor nga jashte shtetit.
Për më shumë informacion ju lutem telefononi në numrin 0039-3291974064
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.