Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A34188

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shitet 24 dylym toke + 150m2 shtepi + aktivitet bisnesi kompleks derrash 300 koke + 750m sere (gorre lushnje)

Postuar me: Hene, 29 Korrik, 2013  21:16
Permiresuar me: Enjte, 31 Tetor, 2013  10:58
Skadon me: Merkure, 06 Nentor, 2013  20:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300 €
 
shitet per arsye emigrimi 24 dylym toke ,150 m2 shtepi, plus dy aktivitete pune ,kompleks derrash per rritjen e 300 koke derrash si dhe 750m sere per mbjelljen e kulturave te ndryshme ...cmimi i panegociueshem 300.000 euro... pronat ndodhen 500m larg autostrades lushnje-fier km 10...nr kontakti 0685229372Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.