Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Te tjera

Postimi# A29001

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
SHES TOKE (DUSHK (Kthesa Tre Urat))

Postuar me: Merkure, 03 Tetor, 2012  01:41
Permiresuar me: Shtune, 05 Janar, 2013  12:00
Skadon me: Premte, 11 Janar, 2013  07:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 8
 
Rruga Dushk – Lushnje.
Shitet toke bujqesore 5400 m2 dhe 4700 m2, afer njera tjetres. Perballe vendit te quajtur Tre Urat. Toka me hipoteke, afer rruges nacionale. E pershtatshme per aktivitet bujqesor, mundesi zgjerimi, 6 Euro/m2, i diskutueshëm.
Kontaktoni: Cel. 069 21 66 770 dhe 069 60 38 333Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.